datafeedwatch.pl Zamów demo

Zoptymalizuj produktowe pliki danych i ROI

Porozmawiaj ze specjalistą!

1. Intuicyjne tworzenie plików danych

Tworzenie plików produktowych jest bardzo proste.
Gotowe szablony zapewniają, że Twoje pliki danych spełniają wymagania ponad 1000 kanałów sprzedażowych. Możesz ulepszyć swóje pliki produktowe w dowolny sposób poprzez: dodanie brakujących danych, zastąpienie lub połączenie wartości, wykluczenie produktów, dodanie kategorii i wiele innych. 80% nie wymaga żadnego szkolenia – 20% otrzymuje natychmiastowe wsparcie na czacie na żywo.

2. Zoptymalizuj ROI ze swoich kampanii

DFW-Analytics prezentuje wydajność każdego z produktu na każdym kanale. Umożliwia to zidentyfikowanie i usunięcie nierentownych produktów z kanału. Takie działanie zdecydowanie poprawia wydajność Twoich kampanii.

3. Monitoring 24/7

Twoje pliki produktowe są monitorowane przez całą dobę. Jeżeli coś pójdzie nie tak, powiadomimy Cię o tym.

4. Zsynchronizuj zamówienia z platformami handlowymi

Zamówienia złożone na platformach handlowych są połaczone ze sklepem internetowym: dzięki czemu stan twojego asortymentu jest zawsze aktualny i zamówienia mogą być realizowane w panelu administracyjnym twojego sklepu.

5. Konto agencji

Agencje mogą zarządzać wieloma sklepami i kampaniami z jednego konta. Dzięki aplikacji DataFeedWatch, agencja nie potrzebuje dostępu do sklepu klienta, a jednocześnie jest w stanie zoptymalizować pliki produktowe klienta bez jego technicznego udziału.