DataFeedWatch
Pomagamy w Skutecznej Sprzedaży Online
Rozpocznij mój darmowy okres próbny

Podsumowanie

price-functionality

Cena i funkcjonalność

Oba rozwiązania zapewniają pełną funkcjonalność osadzoną w intuicyjnym interfejsie.

Kluczową różnicą jest stosunek jakości do ceny.

ProductsUp oferuje plany na poziomie przedsiębiorstw, od 4- do 5-cyfrowych cen. Są one chronione przez obowiązkowe umowy długoterminowe.
DataFeedwatch ma modułową strukturę cenową "płać w miarę rozwoju". Lepiej nadaje się dla małych i średnich przedsiębiorstw, jest też bardziej atrakcyjny dla agencji i detalistów korporacyjnych.

consulting

Wsparcie i satysfakcja

We wszystkim, co robimy, mamy na uwadze naszych Klientów.

Nasz zespół Feed Ninjas stara się zapewniać doskonałe doświadczenia i wyniki. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7, za pośrednictwem czatu na żywo, e-maila, a nawet sesji online.

Liczne recenzje wymieniają obsługę klienta jako ważna zaleta DataFeedWatch. Możemy pochwalić się wynikiem 4,8 na 5 gwiazdek na Capterrze.

Warstwa 2 (1)

Rozwijaj swój biznes

Przy stale rosnącej konkurencji ważne jest, aby wprowadzać innowacje do swojej strategii.

W DataFeedWatch nieustannie rozwijamy nowe funkcje, które w połączeniu z optymalizacją tablic mogą pomóc Ci w zdobyciu wiodącej pozycji na rynku.

Konkurencyjny monitoring cen, wraz z analizą poziomu produktu, dostarcza użytecznych informacji potrzebnych do udoskonalenia planu reklamowego.

Rozwijaj swój biznes z DataFeedWatch

Przejdź do cennika

Dlaczego sprzedawcy i agencje wybierają DataFeedWatch

reviewimg

"Konsekwentna usługa wysokiej jakości!"

"Minęło około 3 - 4 lata odkąd zacząłem korzystać z ich usług. Byli konsekwentni w oferowaniu solidnego rozwiązania i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony! DataFeedWatch stale wprowadza ulepszenia i dba o to, by ich klienci byli pod odpowiednią opieką. Ich obsługa klienta jest naprawdę DOSKONAŁA."

Przeczytaj więcej opinii
Group 146
Group 147
Group 148
Group 149