DataFeedWatch
Pomagamy w Skutecznej Sprzedaży Online

Podsumowanie

Warstwa 2

Cena x3

Oba rozwiązania oferują kompletny zestaw funkcji potrzebnych do przeniesienia Twoich tablic na wyższy poziom.

Lengow jest około 3x droższy niż DataFeedWatch.
DataFeedwatch ma modułową strukturę cenową, "płać w miarę rozwoju". Lepiej nadaje się dla małych i średnich przedsiębiorstw, jest także jest bardziej atrakcyjny dla agencji i dużych detalistów.

consulting

Przejrzystość

DataFeedWatch oferuje bezpłatną wersję próbną z pełną funkcjonalnością i przejrzystością cen.

Dowiedz się, co inni sprzedawcy mówią o swoich doświadczeniach z DataFeedWatch poprzez 250 recenzji na niezależnych platformach, takich jak Capterra, Shopify i BigCommerce.

Warstwa 2 (1)

Elastyczność

Z Lengow musisz podpisać umowę na minimum 6 miesięcy. DataFeedWatch pozwala sprzedawcom na bezpłatne testowanie rozwiązań, aż do uzyskania pewności, że jest odpowiednie. Ulepsz lub obniż swój plan w dowolnym momencie.

Działamy 24/7 i oferujemy więcej opcji kontaktu z obsługą, podczas gdy Lengow działa tylko od poniedziałku do piątku w godzinach pracy poprzez e-mail lub telefon.

Rozwijaj swój biznes z DataFeedWatch

Dlaczego sprzedawcy i agencje wybierają DataFeedWatch

reviewimg

"Konsekwentna usługa wysokiej jakości!"

"Minęło około 3 - 4 lata odkąd zacząłem korzystać z ich usług. Byli konsekwentni w oferowaniu solidnego rozwiązania i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony! DataFeedWatch stale wprowadza ulepszenia i dba o to, by ich klienci byli pod odpowiednią opieką. Ich obsługa klienta jest naprawdę DOSKONAŁA."

Group 146
Group 147
Group 148
Group 149