<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://q.quora.com/_/ad/8fb78ae898f448e9b008c905098c9da9/pixel?tag=ViewContent&amp;noscript=1">
DataFeedWatch
Pomagamy w Skutecznej Sprzedaży Online
Rozpocznij mój darmowy okres próbny

Podsumowanie

Warstwa 2

Plany i koszty


Zarówno DataFeedWatch, jak i GoDataFeed oferują ekonomiczne rozwiązanie dla sprzedawców różnej wielkości. Podczas gdy przedział cenowy dla obu może wydawać się prawie taki sam na pierwszy rzut oka, różnica tkwi w szczegółach.

GoDataFeed oferuje mniej produktów i kanałów w cenie podstawowej, więc cena może gwałtownie wzrosnąć, jeśli Twój katalog zawiera tysiące SKU.
Na przykład, za 10 000 produktów wysłanych na 4 kanały płacisz co najmniej 168$ w GoDataFeed i tylko 94$ w DataFeedWatch.

consulting

Globalne podejście

Sprzedawcy, którzy chcą rozszerzyć swoją sprzedaż na kanały sprzedaży poza USA, będą lepiej obsługiwani
przez DataFeedWatch.
Mamy siedzibę w USA i obsługujemy ponad 2000 kanałów w 60 krajach. GoDataFeed koncentruje się przede wszystkim na USA.

W DataFeedWatch wsparcie techniczne jest zawsze do dyspozycji, aby zapewnić rozwiązania dla naszych klientów. Mówimy też w 10 językach!

GoDataFeed oferuje ograniczone wsparcie - tylko w godzinach pracy (EST) od poniedziałku do piątku i w 1 języku.

Warstwa 2 (1)

Funkcjonalność i łatwość użytkowania

Oba rozwiązania oferują kompletny zestaw zaawansowanych funkcji.
Łatwość obsługi i intuicyjność rozwiązania stanowią różnice.
W DataFeedWatch masz przejrzysty przegląd wszystkich swoich mapowań, a wszystkie narzędzia optymalizacyjne są dostępne za jednym kliknięciem.

Oferujemy również kilka dodatkowych funkcji, takich jak monitorowanie cen i analiza, aby zapewnić Ci w nie funkcjonalny wgląd oraz reklamy tekstowe napędzane plikami danych, które pozwolą Ci zautomatyzować swoje Google Search Ads w łatwy i skuteczny sposób.

Rozwijaj swój biznes z DataFeedWatch

Przejdź do cennika

Dlaczego sprzedawcy i agencje wybierają DataFeedWatch

reviewimg

"Konsekwentna usługa wysokiej jakości!"

"Minęło około 3 - 4 lata odkąd zacząłem korzystać z ich usług. Byli konsekwentni w oferowaniu solidnego rozwiązania i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony! DataFeedWatch stale wprowadza ulepszenia i dba o to, by ich klienci byli pod odpowiednią opieką. Ich obsługa klienta jest naprawdę DOSKONAŁA."

Przeczytaj więcej opinii
Group 146
Group 147
Group 148
Group 149