<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://q.quora.com/_/ad/8fb78ae898f448e9b008c905098c9da9/pixel?tag=ViewContent&amp;noscript=1">
DataFeedWatch
Pomagamy w Skutecznej Sprzedaży Online
Rozpocznij mój darmowy okres próbny

Podsumowanie

consulting

Zakres

DataFeedWatch jest kompletnym rozwiązaniem w zakresie marketingu feedów, skupionym na optymalizacji.
Nasze dodatkowe funkcjonalności zapewniają sprzedawcom wgląd w istotne dla nich dane oraz pozwalają na dalszą automatyzację kampanii PPC.

ChannelAdvisor to całościowe rozwiązanie e-Commerce, w którym optymalizacja plików danych jest jedynie częścią składową. Inne oferowane usługi to na przykład zarządzanie licytacjami, zmiana wycen oraz usługi w zakresie realizacji zamówień.

Warstwa 2

Koszt x10

DataFeedWatch i ChannelAdvisor są podobne, jeśli chodzi o optymalizację plików danych, jednak kluczowa jest różnica w zakresie oferowanych usług.

Różnicę tę bardzo dobrze widać porównując ceny:
ChannelAdvisor pobiera minimalną opłatę o wartości $1,500/month plus procent z zysku.
Duży sprzedawca lub agencja zapłaci więc średnio 10x więcej za subskrypcję ChannelAdvisor, niż za subskrypcję DataFeedWatch.

Warstwa 2 (1)

Wsparcie na 5+

Cokolwiek robimy, zawsze myślimy przede wszystkim o naszych klientach. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo!

Jakość naszego Wsparcia Klienta jest często podkreślana w recenzjach, jako jeden z naszych mocnych punktów. Jesteśmy dostępni 24/7 przez czat, email, a nawet sesje online.

Z dumą możemy powiedzieć, że Wsparcie Klienta DataFeedWatch zostało ocenione na 4.8 na Capterra. ChannelAdvisor otrzymał ocenę 3.1.

Rozwijaj swój biznes z DataFeedWatch

Przejdź do cennika

Dlaczego sprzedawcy i agencje wybierają DataFeedWatch

reviewimg

"Konsekwentna usługa wysokiej jakości!"

"Minęło około 3 - 4 lata odkąd zacząłem korzystać z ich usług. Byli konsekwentni w oferowaniu solidnego rozwiązania i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony! DataFeedWatch stale wprowadza ulepszenia i dba o to, by ich klienci byli pod odpowiednią opieką. Ich obsługa klienta jest naprawdę DOSKONAŁA."

Przeczytaj więcej opinii
Group 146
Group 147
Group 148
Group 149