DataFeedWatch
Pomagamy w Skutecznej Sprzedaży Online

Podsumowanie

Warstwa 2

Łatwość użycia

DataFeedWatch oferuje bardziej intuicyjny sposób mapowania Twoich kanałów. Możesz utworzyć tablicę za pomocą 3 prostych kroków. W Channable trzeba zrobić podwójną liczbę tych kroków, aby to zrobić.

Reklamy tekstowe oparte na plikach są również znacznie szybsze w konfiguracji i oferują możliwość tworzenia słów kluczowych poprzez kombinację znaczników i skrócenie tytułu produktu.

consulting

Jakość obsługi

Nasz zespół Feed Marketing Ninjas jest dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu poprzez czat na żywo, e-mail lub nawet sesję online. Channable jest ograniczony do godzin pracy i nie oferuje żadnych rozmów na żywo.

Na niezależnej platformie recenzyjnej - Capterra, wsparcie DataFeedWatch uzyskało ocenę 4.8, natomiast wsparcie Channable jest oceniane na 4.5.

Warstwa 2 (1)

Globalny zasięg

DataFeedWatch działa na ponad 2000 kanałach zakupowych, w 60 krajach i w 10 językach.
Channable koncentruje się przede wszystkim na swoim rodzimym rynku, Holandii i rozwija się w krajach sąsiednich.

DataFeedWatch cieszy się zaufaniem globalnych marek takich jak adidas, Decathlon, Kenzo oraz wiele lokalnych holenderskich firm takich jak Blokker, Whello czy Happy Idiots.

Rozwijaj swój biznes z DataFeedWatch

Dlaczego sprzedawcy i agencje wybierają DataFeedWatch

reviewimg

"Konsekwentna usługa wysokiej jakości!"

"Minęło około 3 - 4 lata odkąd zacząłem korzystać z ich usług. Byli konsekwentni w oferowaniu solidnego rozwiązania i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony! DataFeedWatch stale wprowadza ulepszenia i dba o to, by ich klienci byli pod odpowiednią opieką. Ich obsługa klienta jest naprawdę DOSKONAŁA."

Group 146
Group 147
Group 148
Group 149