Platforma sprzedażowa WooCommerce

woocommerce-datafeedwatch

Kilka słów o WooCommerce

WooCommerce to wtyczka do WordPress, która dodaje funkcjonalność koszyka i eCommerce do Twojej witryny. Obejmuje to możliwość wyświetlania produktów w Twojej witrynie, a także płatności i inne funkcje zarządzania sklepem internetowym. Dzięki WooCommerce możesz sprzedawać produkty fizyczne, produkty cyfrowe i produkty oparte na subskrypcji. Główna wtyczka WordPress jest bezpłatna i standardowo wyposażona w szereg funkcji. Istnieją również setki dodatków dostępnych dla WooCommerce, które zwiększają jego funkcjonalność i zapewniają dodatkowe funkcje sklepowi eCommerce. Ponadto platforma jest oprogramowaniem typu open source, więc programiści mogą ją dostosować względem potrzeb. Według WooCommerce ponad 28 procent sklepów internetowych na świecie korzysta z tej platformy.

 

Na jakich krajach skupia się WooCommerce?

WooCommerce twierdzi, że jest „gotowy do lokalizacji”. Dwa główne sposoby oferowania sklepu internetowego opartego na WooCommerce w innym języku to użycie motywu obsługującego wiele języków lub użycie wtyczki WordPress. WooCommerce będzie również automatycznie obliczać stawki podatku od sprzedaży w „większych krajach”. Ponadto w WooCommerce dostępnych jest wiele opcji walutowych, chociaż należy ustawić jedną z nich jako domyślną walutę. Możliwe jest również użycie wtyczek, które wyświetlają ceny odwiedzającym Twoją stronę w ich lokalnej walucie, ale transakcja będzie przeprowadzana w domyślnej walucie. Jeśli potrzebna waluta nie znajduje się na głównej liście WooCommerce, możesz edytować pliki wtyczki, aby dodać niestandardową walutę. Możesz też użyć wtyczki lub rozszerzenia WooCommerce.

 

Docelowi klienci

WooCommerce to najczęściej używana platforma eCommerce na świecie. Jest używana przez duże marki z tysiącami produktów, małe firmy oferujące jeden lub dwa produkty i wszystko pomiędzy.

 

Korzyści z WooCommerce

  1. Płacisz tylko za to, czego potrzebujesz – jak już wspomniano, wtyczka WooCommerce dla WordPress jest bezpłatna. Zapewnia ona podstawową funkcjonalność, którą można następnie rozbudować w zależności od potrzeb. Wiele dodatkowych funkcji będzie dostępnych za pośrednictwem wtyczek premium, ale płacisz tylko za to, czego używasz.
  1. Dostępna jest ogromna liczba rozszerzeń i wtyczek – aby rozszerzyć funkcjonalność Twojego sklepu internetowego, WooCommerce posiada tysiące rozszerzeń i wtyczek. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie ma rozszerzenia zapewniającego potrzebną funkcjonalność, możesz zatrudnić programistę, aby zbudował niestandardowe rozwiązanie. Innymi słowy, dzięki WooCommerce możesz zrobić wszystko.
  1. Działa na WordPress – WordPress obsługuje więcej stron internetowych niż jakakolwiek inna platforma na świecie. Jeśli znasz już WordPress, korzystanie z WooCommerce będzie proste.

 

Integracja DataFeedWatch z WooCommerce

DataFeedWatch ma bezpośrednią integrację z WooCommerce. Podczas konfigurowania sklepu w DataFeedWatch masz możliwość wybrania WooCommerce. Następnie DataFeedWatch bezproblemowo pobierze Twoje produkty. Aby zintegrować WooCommerce z DataFeedWatch, możesz zobaczyc nasz Poradnik integracji WooCommerce. Zintegruj WooCommerce i DataFeedWatch już dziś!
 
Zintegruj WooCommerce już dziś!