Platforma sprzedażowa VersaCommerce

versacommerce-shopping-cart-datafeedwatch

 

Docelowi klienci i kraje

VersaCommerce koncentruje się obecnie na Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Plany na przyszłość obejmują dodatkowy nacisk na dalsze kraje europejskie. VersaCommerce jest szczególnie odpowiedni dla profesjonalnych sprzedawców detalicznych i hurtowników, którzy działają na wielu kanałach.

 

Główne korzyści VersaCommerce

Sprzedawaj wszędzie.

Z centralnego katalogu w Twoim sklepie internetowym, sprzedawaj na największych rynkach, portalach porównujących ceny, platformach społecznościowych lub dowolnej innej stronie internetowej.

Dostosowany wygląd.

Projekty sklepów można dostosować w 100% do indywidualnych upodobań jednym kliknięciem myszy lub zmienić bezpośrednio za pomocą szablonów HTML / CSS.

Elastyczna rozbudowa.

Dzięki naszym aplikacjom można dodawać kolejne funkcje, a rozwiązania zewnętrzne, takie jak weclapp.com, można aktywować za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Łączność z innymi systemami jest możliwa poprzez interfejs systemu.

Łatwe operacje.

Wszystko czego potrzebujesz to przeglądarka internetowa. Operacje są jest bardzo proste, a szczegółowa instrukcja obsługi i dobre wsparcie pomogą Ci szybko zacząć.

Uczciwe warunki.

Niedrogie stawki obejmują hosting i wsparcie, które można zmienić lub rozwiązać w dowolnym momencie. Liczba pozycji i sprzedaży jest nieograniczona.

 

Integracja z DataFeedWatch

  1. Uruchom bezpłatną stronę testową na VersaCommerce. Kliknij ’Jetzt starten’ (‘zacznij teraz’) w prawym górnym roku strony głównej VersaCommerce.
  2. Połącz DataFeedWatch z VersaCommerce:
  3. W DFW przejdź do ‘Meine Shops’ (‘Moje sklepy’) → ‘Shop hinzufügen’ (‘Dodaj sklepy’) i wprowadź nazwę sklepu (fragment przed ‘.versacommerce.de’, np. ‘wild-flower-99’).
Następnie, wybierz ‘VersaCommerce’ w menu i postępuj zgodnie z instrukcjami.

 

Zintegruj się z VersaCommerce już dziś!