Platforma sprzedażowa Shopify

shopify-datafeedwatch

Kilka słów o Shopify

Shopify to narzędzie do tworzenia sklepów internetowych i pełne rozwiązanie eCommerce dla detalistów dowolnej wielkości. Pozwala skonfigurować sklep internetowy i nim zarządzać. Ponadto obsługuje wszystkie techniczne i proceduralne elementy eCommerce, w tym funkcję kasy, przetwarzanie płatności, wysyłkę, komunikację z klientami i generowanie raportów na temat wydajności firmy. Shopify posiada również produkt Punkt Sprzedaży, który umożliwia przyjmowanie płatności od klientów osobiście za pomocą iPhone'a lub iPada.

 

Na jakich krajach skupia się Shopify?

Dzięki Shopify możesz stworzyć sklep internetowy w dowolnym języku, korzystając z motywu oferującego obsługę tego języka lub korzystając z pomocy programisty. Ponadto proces realizacji transakcji Shopify jest dostępny w ponad 50 językach. Jeśli wymagany język nie jest dostępny, możesz utworzyć własny język płatności. Shopify ma również integracje z ponad 70 dostawcami płatności. Dotyczy to około 50 krajów, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady, większości krajów UE, Chin, Nowej Zelandii, Hongkongu, Japonii i innych.

 

Docelowi klienci

Shopify ma dostępne opcje dla sklepów eCommerce wszystkich rozmiarów. Istnieje wiele opcji dla MŚP, w zależności od wielkości firmy i potrzebnych funkcji. Istnieje również Shopify Plus dla klientów korporacyjnych i sklepów, które przetwarzają duże ilości sprzedaży. Ponadto istnieje tani plan Lite skierowany do osób, które chcą sprzedawać na Facebooku i dodają przyciski Shopify „kupuj” do produktów w swojej istniejącej witrynie.

 

Korzyści z Shopify

  1. Dostępna jest szeroka gama profesjonalnych motywów - znajdziesz ponad 150 motywów Shopify do wyboru, dostępne są zarówno opcje premium, jak i bezpłatne. Wszystkie są responsywne, więc świetnie wyglądają na telefonach.
  1. Podstawowa funkcjonalność jest wszechstronna, a w razie potrzeby można ją rozszerzyć - Shopify oferuje jedną z najobszerniejszych list funkcji dowolnego narzędzia do budowania sklepów internetowych lub platform sprzedażowych. Funkcje te obejmują zabezpieczenia, łatwy w obsłudze program do tworzenia sklepów, narzędzia SEO, szeroki zakres pomocnych raportów oraz funkcję odzyskiwania porzuconych koszyków. Ponadto istnieje duży sklep z aplikacjami, w którym znajdziesz aplikacje innych firm do prawie wszystkiego, czego potrzebujesz.
  1. Wsparcie jest znakomite – Shopify oferuje wsparcie 24/7 przez czat, e-mail lub telefon. Do wyboru są cztery numery telefonów, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie - w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Singapurze. Ponadto istnieje duża baza wiedzy z artykułami instruktażowymi i poradnikami, a także aktywna społeczność użytkowników na forach dyskusyjnych.

 

Integracja DataFeedWatch z Shopify

DataFeedWatch posiada bezpośrednią integrację z Shopify. Możesz zamówić DataFeedWatch ze Sklepu z aplikacjami Shopify. Następnie, konfigurując sklep w DataFeedWatch, możesz po prostu załadować sklep Shopify. Opisaliśmy szczegółowe instrukcje instalacji w Poradniku integracji Shopify.

 

Zintegruj Shopify już dziś!