Platforma sprzedażowa Magneto

magento-datafeedwatch

Kilka słów o Magento

Magento to internetowa platforma eCommerce. Jest to wiodące na świecie oprogramowanie do obsługi sprzedaży, które obsługuje ponad 100 miliardów dolarów towarów rocznie. Magento obsługuje platformę handlową typu open source z dobrze prosperującą społecznością ponad 150 000 programistów. Magento oferuje szeroką gamę produktów, które pozwalają handlowcom dostosować platformę do własnych potrzeb. Oferują oni Magento Community, Magento Enterprise, Magento Enterprise Cloud i Magento 2.

 

Na jakich krajach skupia się Magneto?

Magento ma globalny zasięg, co niesie za sobą obszerne pakiety językowe i lokalizacyjne. Umożliwia to handlowcom dotarcie do klientów na całym świecie i łatwe wejście na nowe rynki. Samo oprogramowanie Magento oferuje możliwość określenia preferowanego języka w obszarze administracyjnym. Umożliwiając prawdziwe dostosowanie Twojego doświadczenia z platformą.

 

Docelowi klienci Magneto

Magento koncentruje się na większych detalistach i sprzedawcach. Wynika to przede wszystkim z potrzeby wiedzy technicznej na temat rozwoju oprogramowania typu open source. Chociaż jeśli mniejszy handlowiec ma wiedzę programistyczną, nie ma limitów wielkości sprzedawcy eCommerce. Ponadto Magento oferuje różnorodne rozwiązania dla dużych sprzedawców detalicznych, przedsiębiorstw i rozwiązania w chmurze, które zaspokajają potrzeby dużych sprzedawców internetowych.

 

Korzyści z Magneto

Open Source: Magento to przede wszystkim platforma typu open source. W ten sposób zapewnia pełną elastyczność implementacji w Twoim sklepie eCommerce. Dzięki dołączeniu do społeczności Magento zyskujesz bogatą funkcjonalność, a także elastyczność, dzięki której platforma sprawdzi się w Twojej firmie.

Edycja Enterprise: Magento Enterprise Edition oferuje skalowalną platformę handlową z gotową funkcjonalnością. Nie pozwól, aby oprogramowanie open source Cię zniechęciło. Wersja Enterprise Magento zapewnia 24/7 dostęp do wyszkolonych zespołów wsparcia, menedżerów kont i konsultantów. Ponadto wsparcie bezpieczeństwa platformy obejmuje okresowe skanowanie i testowanie.

Edycja w chmurze: Magento Enterprise Cloud Edition to w pełni konfigurowalna platforma zarządzana za pośrednictwem wdrożenia w chmurze. Dzięki pełnemu interfejsowi API, sieci dostarczania treści i wbudowanym zabezpieczeniom jest gotowa do pracy z infrastrukturą chmury. Edycja w chmurze jest gotowa do pracy z Amazon Web Services (AWS).

 

Integracja DataFeedWatch z Magneto

DataFeedWatch ma bezpośrednią integrację z Magento. Możesz zamówić DataFeedWatch za pośrednictwem Magento App Store. Następnie, konfigurując sklep w DataFeedWatch, możesz po prostu załadować swój sklep Magento. Opisaliśmy szczegółowe instrukcje konfiguracji w naszym Poradniku integracji Magento.

 

Zintegruj Magneto już dziś!