Platforma sprzedażowa Lightspeed

lightspeed-datafeedwatch

Kilka słów o Lightspeed

Lightspeed oferuje szereg rozwiązań w punktach sprzedaży (POS) i eCommerce. Obejmuje to platformę eCommerce do sprzedaży online oraz zintegrowaną platformę detaliczną do sprzedaży online i sklepowej. Istnieje również platforma Restaurant POS. Powyższe rozwiązania są oparte na chmurze, ale Lightspeed oferuje również produkt POS OnSite, w którym uruchamiasz Lightspeed na komputerze Mac we własnej siedzibie. W zależności od wybranej opcji możesz użyć Lightspeed do budowy sklepu internetowego, zarządzania zapasami, zarządzania wszystkimi klientami w jednym miejscu i uzyskiwania dostępu do potężnych raportów, które pozwolą lepiej zrozumieć Twoją firmę.

 

Na jakich krajach skupia się Lightspeed?

Lightspeed oferuje wiele opcji językowych, chociaż mogą się one różnić w zależności od wybranego produktu. Na przykład platforma restauracji jest dostępna w języku chińskim, holenderskim, angielskim, francuskim i niemieckim, natomiast platforma OnSite jest dostępna w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. Dostępnych jest również wiele opcji walutowych.

 

Docelowi klienci

Lightspeed jest przeznaczony dla sprzedawców detalicznych i restauracji dowolnej wielkości, w tym także tych z wieloma lokalizacjami. W rezultacie jego 45 000 klientów to zarówno drobni detaliści, jak i duże, znane marki. Ponadto strona internetowa jest dostępna w wielu językach, co ułatwia rejestrację osobom, które nie mówią po angielsku.

 

Korzyści Lightspeed

  1. Potężne narzędzia do zarządzania zapasami - możesz zarządzać zapasami w dowolny sposób dzięki Lightspeed. Dodawanie produktów, zarządzanie kategoriami i wszystkie inne podstawowe zadania związane z zarządzaniem zapasami są łatwe w użyciu. Możesz także korzystać z zaawansowanych funkcji, w tym konfigurowalnych tagów i szczegółowych matryc atrybutów. Ponadto łatwo jest zarządzać produktami kupowanymi hurtowo, a następnie sprzedawać indywidualnie.
  1. Elastyczność platformy - narzędzia do zarządzania zapasami dostępne w Lightspeed są tylko jednym przykładem elastyczności platformy. Po pierwsze, dostępne są określone produkty dostosowane do Twoich potrzeb - na przykład rozwiązanie Retail, które oferuje zarówno funkcje POS, jak i e-commerce. Dostępne są również potężne narzędzia do zarządzania zamówieniami, pracownikami i relacjami z klientami. Lightspeed działa również, jeśli masz wiele sklepów do zarządzania.
  1. Dodatki i integracje z zewnętrznymi narzędziami - możesz rozszerzyć funkcjonalność Lightspeed do specyficznych potrzeb Twojej firmy, korzystając z dodatków i integracji z narzędziami innych firm. Na przykład możesz zintegrować Lightspeed z popularnymi platformami księgowymi, takimi jak Xero, Sage One i QuickBooks. Inne integracje obejmują analitykę, marketing e-mailowy, zarządzanie łańcuchem dostaw i inne. Dostępne aplikacje obejmują wszystko, od mediów społecznościowych przez dostawców usług płatniczych po recenzje.


Integracja DataFeedWatch z Lightspeed

DataFeedWatch ma bezpośrednią integrację z Lightspeed. Podczas konfigurowania sklepu w DataFeedWatch możesz bezproblemowo zintegrować swój plik danych w DataFeedWatch.

 

Zintegruj Lightspeed już dziś!