Platforma sprzedażowa BigCommerce

bigcommerce-datafeedwatch

Kilka słów o BigCommerce

BigCommerce to platforma sprzedażowa, która pozwala stworzyć kompletny sklep internetowy. Znajdziesz tu frontend sklepu do wyświetlania produktów i cen, a także funkcje koszyka i kasy. Platforma obejmuje także procesy administracyjne, takie jak wysyłka i generowanie raportów, w celu analizy wydajności firmy.

 

Na jakich krajach skupia się BigCommerce?

BigCommerce twierdzi, że sklepy w ponad 150 krajach korzystają z ich rozwiązania. Platforma jest jednak dostępna tylko w języku angielskim. Obejmuje to panel sterowania do zarządzania Twoim sklepem, a także witrynę publiczną. Ponadto na stronie BigCommerce nie ma opcji językowych. Mimo tego, możliwe jest utworzenie sklepu internetowego w dowolnym języku za pomocą BigCommerce. Potrzebny będzie jednak programista, który użyje interfejsu API BigCommerce, aby utworzyć wersję sklepu w języku innym niż angielski. Nawet z tym rozwiązaniem istnieją pewne ograniczenia. Na przykład programista będzie mógł utworzyć sklep internetowy BigCommerce tylko w językach, w których czyta się od lewej do prawej. Chociaż konfiguracja sklepu internetowego w innym języku za pomocą platformy BigCommerce jest trudna, a czasem niemożliwa, ma ona funkcje wysyłki międzynarodowej i płatności. Są to również to integracje z kilkoma dostawcami płatności, które pozwalają wyświetlać ceny w Twojej witrynie i akceptować płatności w innych walutach. BigCommerce ma również integrację z dostawcami, dzięki czemu możesz wysyłać towary do prawie każdego kraju na świecie.

 

Docelowi klienci

BigCommerce może być używany przez sprzedawców internetowych w dowolnym miejscu na świecie. Istnieją jednak pewne ograniczenia, które sprawiają, że platforma jest najbardziej odpowiednia dla sprzedawców detalicznych atakujących klientów anglojęzycznych. Firmy różnej wielkości korzystają z BigCommerce, w tym małe lokalne sklepy i międzynarodowe korporacje. Jednym ze sposobów, w jaki BigCommerce to umożliwia, jest oferowanie różnych planów cenowych w zależności od poziomu sprzedaży online w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Korzyści BigCommerce

  1. BigCommerce zajmuje się sprawami technicznymi – BigCommerce obsługuje wszystkie techniczne aspekty tworzenia sklepu internetowego. Robi to, udostępniając platformę w chmurze i dostarczając kompleksowe rozwiązanie obejmujące wszystkie elementy budowy i prowadzenia sklepu internetowego. Oparte na chmurze oprogramowanie pozwala szybciej założyć sklep internetowy, a ponadto możesz skupić się na marketingu swoich produktów i obsłudze klientów bez martwienia się o techniczną stronę prowadzenia witryny e-commerce.
  1. Posiadają obszerną listę funkcji – BigCommerce oferuje obszerną listę funkcji, w tym funkcje zaawansowane, we wszystkich swoich planach cenowych. Obejmuje to brak opłat transakcyjnych, nieograniczone miejsce na dane, nieograniczoną przepustowość, responsywne szablony, łatwe w obsłudze kasy, funkcje oceny produktu, certyfikaty SSL, integracje marketingowe i inne. Możesz także łatwo sprzedawać w kanałach sprzedaży, takich jak Amazon, eBay i Facebook.
  1. Znajdziesz tu duży sklep z aplikacjami – możesz dodać dodatkowe funkcje do swojej witryny BigCommerce za pomocą dodatków w sklepie z aplikacjami. Jest to szczególnie korzystne, gdy rozwijasz swój biznes.

Integracja DataFeedWatch z BigCommerce

DataFeedWatch ma bezpośrednią integrację z BigCommerce. Możesz zamówić DataFeedWatch z BigCommerce App Store. Następnie, konfigurując sklep w DataFeedWatch, możesz po prostu przesłać swój sklep BigCommerce. Opisaliśmy szczegółowe instrukcje konfiguracji w naszym Poradniku integracji BigCommerce.

 

Zintegruj BigCommerce już dziś!