Platforma sprzedażowa 3dcart

3dcart-datafeedwatch

Kilka słów o 3dcart

3DCart to w pełni hostowany dostawca oprogramowania eCommerce przeznaczony dla wszystkich rozmiarów firm. Posiada szeroki zakres funkcji, takich jak narzędzia marketingowe i integruje się z wieloma usługodawcami, takimi jak przewoźnicy.

 

Docelowi klienci

3dcart jest przeznaczony dla dużych i małych firm. Dzięki wysokiemu poziomowi obsługi klienta i łatwości użytkowania, 3dcart jest często polecany osobom dopiero rozpoczynającym działalność. Jest jednak w stanie zaspokoić wszystkie rozmiary działalności, ponieważ oferuje szeroki zakres planów cenowych, które zapewniają różnorodne usługi na każdym poziomie. Plany obejmują: 

Wszystkie te plany zapewniają nieograniczone miejsce na dane, nieograniczoną liczbę produktów, przepustowość i całodobową obsługę klienta. Dzięki szerokiemu zakresowi usług możliwa jest tak duża skalowalność, która pozwala firmom pozostać na tej samej platformie eCommerce, jeśli i kiedy będą się rozwijać.

 

Korzyści 3dcart

3dcart oferuje szereg korzyści, które obejmują: 

Języki i kraje

Sklep 3dcart może obsługiwać dowolny język korzystający z alfabetu łacińskiego/rzymskiego, w tym angielski, francuski, hiszpański i holenderski. Inne alfabety nie są obsługiwane, co oznacza, że języki takie jak chiński, japoński i grecki nie są obsługiwane. Należy również pamiętać, że 3dcart może obsługiwać tylko jeden język na raz. Sprzedawcy detaliczni, którzy chcą sprzedawać w innych krajach powinni założyć wiele witryn z 3dcart, aby mieć wiele języków. Dodatek do zarządzania zapasami pozwala użytkownikom synchronizować te różne witryny, aby zapewnić rozliczanie zapasów w różnych witrynach.

 

Integracja DataFeedWatch z 3dcart

DataFeedWatch posiada pełną integrację z 3dcart. Integracja DataFeedWatch z 3dcart odbywa się poprzez interfejs API 3dcart. Zapewnia to pełne zarządzanie między platformami. Odwiedź nasz Poradnik konfiguracji 3dcart, aby zintegrować DataFeedWatch.

 

Podsumowanie

Podsumowując, 3dcart może być stosowany dla firm każdej wielkości ze względu na swoje plany płatności i jest atrakcyjny ze względu na łatwość użytkowania. Oferuje 15-dniowy bezpłatny okres próbny, więc jeśli czas na to pozwala, warto wypróbować platformę, aby dowiedzieć się, czy sprawdzi się dla Twojej firmy.

 

Zintegruj 3dcart już dziś!