Platforma sprzedażowa Volusion

volusion-datafeedwatch

 

Kilka słów o Volusion

Volusion to wiodąca platforma eCommerce oferująca rozwiązania operacyjne, takie jak zarządzanie zapasami i zarządzanie klientami. Ich model to połączenie all-inclusive i samoobsługi. Różni się to od wielu innych dostawców witryn eCommerce. Zapewnia użytkownikom narzędzia, których potrzebują, aby rozpocząć sprzedaż, a także oferuje użytkownikowi kontrolę i dostosowanie.

 

Do kogo jest skierowana?

Volusion został zaprojektowany w taki sposób, aby pomóc firmom poświęcić więcej czasu na faktyczną sprzedaż swoich produktów, a nie na naukę lub angażowanie wewnętrznych zasobów do pracy w ich witrynie. W związku z tym jest odpowiedni dla freelancerów, małych firm i organizacji non-profit. Mając to na uwadze, niektórzy ze ich 180 000 klientów to Teatrition, Fitness Finders i Chicago Offroad. Korzystając z Google Website Translator, Volusion obsługuje również wiele języków, umożliwiając użytkownikom sprzedaż na całym świecie. Jednak obsługiwanymi krajami są obecnie Kanada, Wielka Brytania i USA, a obsługiwane języki są ograniczone do angielskiego. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej nadaje się dla osób, które szukają wszechstronnej, hostowanej platformy dla katalogu produktów, koszyka i kasy. Idealnie, powinieneś mieć też możliwość zatrudnienia web developera.

 

Główne korzyści Volusion

Korzystanie z tej platformy sprzedażowej ma wiele zalet. Oto niektóre z najczęstszych korzyści wymienianych przez użytkowników:

 

Integracja DataFeedWatch z Volusion

DataFeedWatch ma pełną integrację z platformą Volusion. Integracja odbywa się za pośrednictwem Voluson API. Aby skorzystać z integracji, musisz być członkiem planu „Pro” lub „Premium” w Volusion. Odwiedź nasz Poradnik integracji Volusion, aby zintegrować platformę z DataFeedWatch.

 

Podsumowanie

Podsumowując, Volusion ma wiele zalet. W przypadku mniejszych firm korzyści te są wyraźniejsze.

 

Zintegruj Volusion już dziś!