<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://q.quora.com/_/ad/8fb78ae898f448e9b008c905098c9da9/pixel?tag=ViewContent&amp;noscript=1">

Łatwe tworzenie
list produktów

Umów demo

Zoptymalizuj produktowe pliki danych i ROI

1. Intuicyjne tworzenie plików danych

Tworzenie plików produktowych jest bardzo proste.
Gotowe szablony zapewniają, że Twoje pliki danych spełniają wymagania ponad 1000 kanałów sprzedażowych. Możesz ulepszyć swóje pliki produktowe w dowolny sposób poprzez: dodanie brakujących danych, zastąpienie lub połączenie wartości, wykluczenie produktów, dodanie kategorii i wiele innych. 80% nie wymaga żadnego szkolenia – 20% otrzymuje natychmiastowe wsparcie na czacie na żywo.
 

2. Zoptymalizuj ROI ze swoich kampanii

DFW-Analytics prezentuje wydajność każdego z produktu na każdym kanale. Umożliwia to zidentyfikowanie i usunięcie nierentownych produktów z kanału. Takie działanie zdecydowanie poprawia wydajność Twoich kampanii.

3. Przegląd jakości pliku

Twój plik produktów jest podstawą, na której budujesz kampanie reklamowe. Możesz oceniać i rozwiązywać problemy z plikiem danych bezpośrednio w DataFeedWatch.
Możesz sprawdzić, czy dane wysyłane do danego kanału są kompletne. Narzędzie pozwala diagnozować produkty i wprowadzać niezbędne zmiany przed przesłaniem pliku danych do Google Merchant Center.
 

4. Oparte na plikach reklamy tekstowe Google

Tworzenie i aktualizowanie kampanii reklam tekstowych w Google to dużo pracy. Jednak dzięki reklamom tekstowym DataFeedWatch możesz zautomatyzować cały proces.

Reklamy tekstowe oparte na plikach nie tylko pozwolą zaoszczędzić wiele żmudnej pracy, ale także poprawią wyniki kampanii. Reklamy tekstowe i słowa kluczowe oparte na plikach są zawsze aktualne i są konkretne dla każdego produktu.

Dowiedz się więcej!

Sprzedawcy internetowi uwielbiają DataFeedWatch

“Łatwość użytkowania i cena. Jest również dość elastyczna w zakresie tego, co możesz zrobić, choć nie jest zbyt skomplikowana (jak niektóre inne platformy zarządzania plikami, z których korzystałem). Ludzie z zespołu wsparcia zawsze reagują szybko i sprawnie.”
tour-2 Sara J.,
Ekspert Zakupów Google
“Obsługa klienta. Ilekroć mam problem coś zrobić, zawsze mogę liczyć na obsługę klienta DataFeedWatch. Do tej pory zawsze znajdowali dla mnie łatwe rozwiązanie. Interfejs bardzo mi się podoba, DataFeedWatch jest bardzo łatwe w użyciu, a bardziej złożone zadania są łatwe do wykonania.”
tour-3 Juuso R.,
Specjalista ds. Sprzedaży partnerów
“Łatwe w użyciu, sami robią najtrudniejsze rzeczy związane z integracją z platformą sprzedażową. Fantastyczny zespół obsługi klienta, bardzo szybko reaguje i wie, jak załatwić sprawę. Wiele opcji konfiguracji dla specjalnych przypadków z produktami.”
tour-4 Brett F.,
Specjalista SEM