Płać 20% mniej za Zakupy Google w Europie

Jak to możliwe?

Google został ukarany grzywną przez UE za naruszenie unijnego prawa antymonopolowego. W rezultacie uruchomił on Zakupy Google dla Porównywarek cenowych (CSS): Reklamy produktów w Zakupach Google można oferować za pomocą arkuszy CSS ze stawkami, które są nawet o 20% niższe. 

Dlaczego DataFeedWatch?

DataFeedWatch to jeden z największych dostawców plików produktowych na świecie, któremu zaufały tysiące sprzedawców detalicznych. Każdego dnia zarządzamy miliardami produktów w Zakupach Google i innych kanałach, w związku z czym uruchomienie CSS jest naturalnym krokiem w kierrunku poprawy kampanii reklamowych naszych klientów. Jesteśmy partnerem Google od wielu lat i oferujemy naszą usługę CSS w całej Europie Zachodniej i Środkowej.

Jak to działa?

Google Shopping SERP with DFW CSS
  • icon-1Łączymy Twoje Google Merchant Center z naszym kontem Multi-Client
  • icon-2Reklamy będą wyświetlane jak wcześniej, ale z dopiskiem ‘By DFW Shopping’ u dołu
  • icon-3 Możesz obniżyć stawki o około 20%
  • icon-5Twoje produkty będą również widoczne w naszym CSS: http://dfw.shopping/

Świetnie! Ile muszę za to zapłacić?

Aby zapewnić wszystkie usługi, które umożliwiają uzyskanie pełnego "oszczędzania CSS", obciążymy Cię niewielkim % twojego budżetu w Zakupach Google, który wydasz za pośrednictwem naszego CSS. Rzeczony % zależy od wielkości twoich wydatków na reklamę. Bez obaw: zabierzemy tylko niewielką część twoich dużych oszczędności ;-)

Jak skorzystać z usługi?

Możesz skorzystać już teraz. Napisz do nas na css@datafeedwatch.com lub w tym miejscu umów rozmowę, abyśmy mogli zacząć.