O nas

 

DataFeedWatch powstało w 2013 roku w San Mateo  Kaliforniia.
 
Kiedy zaczęliśmy zarządzać Product Listing Ads, wkrótce stało się jasne, że optymalizacja plików danych jest kluczem do sukcesu. Szybko dowiedzieliśmy się, że nie było niedrogiego rozwiązania dla reklamodawców średniej wielkości. Zbudowaliśmy więc coś, czego bardzo potrzebowaliśmy dla siebie: aplikację, która umożliwia nam ponowne mapowanie plików produktowych, dodawanie kategorii i etykiet oraz robienie wszystkich rzeczy, które są niezbędne, aby budować opłacalne kampanie w Google.
 
Po kilku miesiącach użytkowania osiągnęliśmy doskonałe wyniki dla naszych klientów. Okazało się, że wielu sprzedawców i agencji odczuwało taką samą frustrację w przypadku plików danych produktowych i postanowiliśmy zaoferować naszą domową aplikację osobom trzecim: tak narodziło się DataFeedWatch.
 
Potem wszystko poszło bardzo szybko: zaczęliśmy dodawać kolejne kanały, a w ciągu roku staliśmy się największym na świecie narzędziem do przesyłania danych, oferującym ponad 1000 kanałów w ponad 50 krajach. Dodaliśmy również DataFeedWatch Analytics, dostarczając statystyk wydajności dla każdego produktu na każdym kanale oraz możliwość usuwania mało wydajnych elementów z plików danych.
 
Niemal natychmiast zaczęliśmy się rozwijać, a nasz wzrost nadal przyspiesza. Tak więc oto jesteśmy. Dzięki biurom w Foster City (USA), Krakowie (PL) i Amsterdamie (NL) oferujemy świetną obsługę handlowcom i agencjom, które chcą zoptymalizować swoje kanały i poprawić swoją skuteczność w Zakupach Google, czy dowolnym innym kanale.
 
DataFeedWatch jest bardziej intuicyjny i łatwiejszy w użyciu niż inne narzędzia do analizy danych, a ceny są bardzo przystępne i elastyczne: od niskonakładowego planu dla małych sprzedawców do planu agencji z nieograniczonymi sklepami.
 
Założycielem DataFeedWatch jest Jacques van der Wilt i jest wspierane przez nasze ulubione VC: Credo Ventures.