datafeedwatch.pl Zamów demo

Konfiguracja pliku

Co to jest?

Przygotujemy dla Ciebie plik produktowy i upewnimy się, że spełnia on wszystkie wymagania wybranej platformy sklepowej. Konfiguracja plików jest usługą dodatkową, którą możesz zamówić, jeśli nie masz czasu ani wiedzy, aby samodzielnie utworzyć plik produktowy.
Konfiguracja pliku danych jest dostępna tylko dla jednego kanału i tylko dla subskrybentów DataFeedWatch.

Jak to działa?

Możesz zamówić Konfigurację kanału w sekcji ‘MyAccounts’ (zakładka Plans). W formularzu wniosku wybierasz sklep, kraj i platfomę sklepową, dla której chcesz skonfigurować plik produktowy. Jeśli masz dodatkowe życzenia dotyczące konfiguracji pliku danych (np. produkty, które mają zostać wykluczone z feedu), możesz je również uwzględnić w formularzu. Po otrzymaniu prośby o konfigurację pliku nasz specjalista ds. e-commerce tworzy plik produktowy dla żądanej platformy sprzedażowej. Zwykle zajmuje to do 2 dni roboczych.

Dlaczego warto zamówić konfigurację pliku produktowego?

Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy, zapewniamy najlepsze możliwe wykorzystanie danych pobranych z Twojego sklepu. Plik danych jest w pełni opisany, aby zagwarantować jak najlepsze wykorzystanie kanału i najwyższy możliwy zwrot z inwestycji.

Konfiguracja pliku
$99Opłata instalacyjna
  • 5,000 produktów uwzględnionych
  • 1 plik  dla każdej niehandlowej platformy
  • $5 za dodatkowe 1,000 produktów