<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://q.quora.com/_/ad/8fb78ae898f448e9b008c905098c9da9/pixel?tag=ViewContent&amp;noscript=1">

Amazon Marketplace

Dlaczego warto skorzystać z Amazon Marketplace

Amazon Marketplace jest dochodową platformą handlową dla wielu sprzedawców. Amazon sprzedaje Twoje produkty w Twoim imieniu i pobiera opłatę za sprzedaż. Więc sprzedaż odbywa się na Amazon, a nie w Twoim sklepie. Amazon nie będzie pobierał opłaty za kliknięcie (podobnie jak większość platform handlowych), ale prowizję za każdy sprzedany produkt.

Amazon wysyła informacje o zamówieniu do sprzedawcy, a sprzedawca wysyła sprzedane przedmioty do nabywcy, chyba że używa Fulfilment by Amazon (FBA). DataFeedWatch może zsynchronizować zamówienia między Amazonem a Twoim sklepem.
Przeczytaj więcej o tym, Jak wystawiać przedmioty na Amazon
Przeczytaj więcej o Zaletach i wadach sprzedawania na Amazon
Przeczytaj więcej o zarządzaniu zamówieniami dla Shopify and Magento

 

Czym jest dodatek Amazon Marketplace?

Dodatek Amazon Marketplace umożliwia utworzenie plików produktowych dla platformy Amazon Marketplace, tak jak robisz to już w Google lub na innych platformach. DataFeedWatch prześle Twój plik do Amazon za pośrednictwem interfejsu API. Zgłoszenie kanału jest zautomatyzowane, aby zapewnić, że dane produktów są zawsze dokładne i aktualne.
Istnieje wiele szablonów plików produktowych, z których każdy służy innym celom. Każdy z nich ma inne wymagania.
W DataFeedWatch możesz łatwo wypełnić każdy szablon danymi ze swojego sklepu. Po pomyślnym przesłaniu produktów DataFeedWatch będzie je automatycznie aktualizować każdego dnia.
Jeśli wystąpi problem z jedną z tych automatycznych aktualizacji, otrzymasz powiadomienie e-mail z pełnym raportem przetwarzania.
Jeśli już korzystasz z Amazon Marketplace, z przyjemnością dowiesz się, że umożliwiamy również importowanie numerów ASIN z Amazon do naszego systemu. Ta prosta operacja sprawia, że aktualizowanie produktów jest łatwiejsze i bezproblemowe.


Dowiedz się więcej o zarządzaniu Amazon Marketplace w DataFeedWatch

 

Zarządzanie zamówieniami

Zarządzanie zamówieniami umożliwia handlowcom zsynchronizowanie zamówień Amazon z ich własnym sklepem. Wszystkie produkty sprzedawane na Amazon są stale aktualizowane w sklepie internetowym, dzięki czemu liczba produktów dostępnych w Twoim sklepie jest zawsze aktualna. Gwarantuje to, że sprzedawcy nigdy nie reklamują produktów niedostępnych w magazynie i nie marnują pieniędzy na kliknięcia, które nie zostaną przekształcone w sprzedaż. Oszczędza to także czas sprzedawców, ponieważ nie muszą już ręcznie aktualizować swojego sklepu, gdy przedmiot jest sprzedawany w serwisie Amazon. Co więcej, sprzedawcy mogą pobierać wszystkie dane zamówień z DataFeedWatch.
Automatyczne zarządzanie zamówieniami jest dostępne dla sprzedawców na Shopify & Magento. Wszyscy inni sprzedawcy mogą pobrać swoje zamówienia jako csv i zaimportować je do swojego sklepu.